Nowa jakość tynku EcoSide

Przygotowując się do budowy naszego wymarzonego domu, skupiamy się na tym, aby było to miejsce indywidualnie dopasowane do naszego stylu i potrzeb. Elewacja jest jednym z ważniejszych elementów naszego domu. Narażona na wiele czynników zewnętrznych więc zasługuje na zastosowanie trwałych produktów. Nowy tynk EcoSide z linii Balance jest dodatkowo zbrojony włóknami oraz absorberami UV, abyśmy mogli cieszyć się pięknym wyglądem domu przez lata. Wybraliśmy 10 najbardziej atrakcyjnych kolorów z odcieni bieli i szarości aby ułatwić wybór nawet najbardziej wymagającym klientom.

Tynk EcoSide

EcoSide TRIO

TRWAŁOŚĆ I STABILNOŚĆ KOLORÓW

Tynk EcoSide posiada absorbery UV, które zapewniają ochronę przed promieniowaniem. Dzięki temu tynk zachowa trwałość i stabilność kolorów podczas eksploatacji.

OCHRONA PRZED ZANIECZYSZCZENIEM

Budynki są często narażone na zanieczyszczania w postaci glonów i grzybów. Zwłaszcza w pobliżu terenów zielonych. Tynk EcoSide zawiera specjalne substancje, które ochronią elewację przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i zapewnią czystość i ochronę przez długi czas.

OCHRONA PRZED SPĘKANIEM

Super trwałość! Dzięki specjalnym mikrowłóknom zbrojącym tynk jest bardziej odporny na spękania wyprawy tynkarskiej. Elewacja będzie trwała i solidna.

TOP 10 - GOTOWE KOLORY EcoSide

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy gotową kolekcję najmodniejszych i bezpiecznych kolorów tynku EcoSide. Nowa kolekcja obejmuje 10 kolorów w odcieniach bieli i szarości. Dzięki absorberom UV nowy tynk zapewnia przedłużoną trwałość kolorystyczną, aby Twoja elewacja była piękna na lata.