POZWÓL BY TWÓJ DOM OPOWIEDZIAŁ TWOJĄ HISTORIĘ

OKALAJĄCE PROMIENIE SŁOŃCA

Żółty kolor jest barwą ciepłą, co za tym idzie -kojarzy się ze słońcem. W słoneczny dzień Nasze samopoczucie budzi w Nas pozytywną energię, chęć do życia, a także radość. Umiejętnie dobrany odcień ścian przyczyni się do stworzenia
pięknej elewacji, która rozświetli budynek i nada mu charakteru. Wybierając kolor elewacji chcemy, aby był on neutralny i łagodny, właśnie dlatego popularnym odcieniem jest żółty. Dodatkowo kolor ten sprawi, że fasada będzie wyglądała na optycznie większą. Żółcie przede wszystkim świetnie pasują do tradycyjnych budynków natomiast coraz częściej kolor ten można spotkać w nowoczesnym budownictwie.

 

   

NATURALNA PRZESTRZEŃ 

Jednym z ważniejszych aspektów naszego życia jest przestrzeń, która nas otacza. Miejsce, w którym żyjemy musi być dopasowane do naszych potrzeb, aby została zachowana harmonia. Dlatego tak ważne są także kolory jakie wybieramy dla swojego domu, to właśnie dzięki nim możemy sprawić, że przestrzeń stanie się dla nas przychylna i przyjazna. Zieleń na Twojej elewacji sprawi, że zbliżysz się do natury i poczujesz powiew świeżości. Należy pamiętać o tym, że przestrzeń w której żyjemy ma ogromny wpływ na nas i nasze samopoczucie, środowiskiem atrakcyjnym dla człowieka w miejscu zamieszkania jest otoczenie jak najbardziej naturalne.

 

INDYWIDUALIZM PRZESTRZENI

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się indywidualizmem przestrzeni, a także wyobraźnią. W budynkach możemy dostrzec balansowanie pomiędzy nowoczesnością a historycznymi inspiracjami. W palecie Balance znajdują się różne odcienie szarości co pozwala na zabawę odcieniami w obrębie jednej kolorystyki. Projekt fasady w różnych odcieniach szarości świetnie prezentuje się w miejskiej przestrzeni, a dodatkowo wygląda na minimalistyczny.